Categories
Uncategorized

Alfred Cako plas “bombën”, tregon emrin e biznesmenit të fuqishëm që fshihet pas arrestimit të Saimir Tahirit: Ky është politikani që do të zëvendësojë Ramën

Konspiracionisti Alfred Cako ka komentuar zhvillimet e fundit në vend. Lidhur me arrestimin e Saimir Tahirit ai tha se pas kësaj goditjeje fshihet biznesmeni i fuqishëm Georg Soros.

Sipas tij, drejtimin e PS-së do e marrë Erion Veliaj.

“Njerëz të Sorosit po shikonin se Saimir Tahiri po fuqizohej shumë nga ana ekonomike dhe financiare dhe synonte të ishte trashëgimtar i Partisë Socialiste. I bekuari i Partise Socialiste është Erion Veliaj, që do të marrë drejtimin e saj” u shpreh Alfred Cako.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *