Categories
Uncategorized

“Zoti Agaçi s’ka përse të mërzitet”/ Nuk ndalet Lala, publikon dokumentin dhe bën denoncimin e fortë për zyrtarin e lartë të Kryeministrisë

Gazetarja Klodiana Lala prej disa ditësh përshëndet pothuajse çdo ditë sekretarin e Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjëll Agaçin.

Madje dje, Lala ka publikuar edhe një dokument përmes së cilit dëshmon përfshirjen e Agaçit në aferën e inceneratorëve.

“Ky shiu sot me ka merzitur. E urrej shiun te jem e sinqerte. Po z.Agaci nuk ka arsye te merzitet. Nje shkrese eshte, te tjeret kane shume e prape spo merziten.

Te pershendes…

Lajmin si gjithmone do ta raportoj me etike e profesionalizëm”, shkruan Klodiana Lala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *