Categories
Uncategorized

Gazetari i bëri komentin ‘pikant’, Hoxha zbulon çfarë e ka çuditur: Kur pashë Koço Kokëdhimën në sallë dhe Andi Lilën

Gjykata e Tiranës nuk është mjaftuar vetëm me pezullimin e zgjedhjeve të FSHF në të gjithë vendin. Ajo ka dënuar Presidentin e FSHF Armand Dukën me gjobë për pengim të procesit gjyqësor.

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një reagim ironik në rrjetet sociale lidhur këtë vendim të Gjykatës së Tiranës. Gazetari Poli Hoxha i ka replikuar në këtë postim teksa kanë shkëmbyer edhe disa batuta pikante.

Poli Hoxha: O Tan mos kane ngateruar titrat, se mua me duket se po shpalos “Futbolli per kombin 2052-2055

Artan Hoxha Poli Hoxha edhe une u cudita qe ishte program kaq afatshkurter, por kur pashe Koco Kokedhimen ne salle dhe Andi Lilen u qetesova

Poli Hoxha: Dmth mbarojne pune shpejt

Artan Hoxha: Poli Hoxha oj te mbaruar, vetem me koktejl pa berxolla fare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *