Categories
Uncategorized

BBV mbaroi/ ‘Zien’ rrjeti! Rama: Donald pse s’the që të duhen vota?

Për 4 muaj me radhë, qytetarët shqiptarë u mbajtën të gozhduar pas ekranit për të ndjekur hap pas hapi lojën e banorëve. Mbrëmjen e kaluar i gjithë show përfundoi duke shpallur fitues balerinin, Ilir Shaqirin.

Memet për programin u ndërthurën edhe me politikën. Kryeministri Edi Rama ishte pjesë e tyre, duke u shkëputur nga fragmeti kur ishte pjesë e emisionit të vëllezërve Veshaj. ‘Pse nuk the që të duhen votat’-shkruhen në memen e krijuar për Ramën dhe Donald Veshajn.

Kryedemokrai Lulzim Basha, kohëzgjatja e reklamave të emisionit, ish-banorë të BB, ambasadorja Yuri Kim, janë pjesë e koleksionit të memeve që u shpërndanë kudo mbrëmjen e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *