Categories
Uncategorized

Braçe publikon pamjet e rënda: S’di ç’të them më! Nuk ua kam fajin as unë e as policia

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Gjazë të Divjakës, ku një prej banorëve të kësaj zone është aksidentuar me motor duke dalë nga rruga dhe duke përplasur kokën në bordurë.

Ai ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital, ndërsa pamjet e aksidentit i ka publikuar ish-zëvendëskryeministri Erion Braçe që i ka marrë nga një tjetër banor i kësaj zone. Braçe ka bërë thirrje që drejtuesit e motorave të përdorin kaskën sepse nuk ua ka fajin as ai e as policia.

Banori i GJAZES KA GJETUR VDEKJEN.

Ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me koke ne bordure!

HUMBI TANI JETEN RRUGES PER NE SPITAL!

NUK VLEN MOTORRI SE SA JETA OOOOOO NJEREZ TE MIRE!

NJE KASKE NE KOKE DO I SHPETONTE JETEN!

VINI KASKAT NE KOKE NESE DONI TE NGISNI MOTORRET!

Su ka faj as policia e as Erion Brace!

Po u merr ne qafe cdo idiot qe ben politike me jeten!

Postimi i plotë:

E RENDE! Sapo, tani!

Aksident me motorr ne GJAZE;

Banori i GJAZES KA GJETUR VDEKJEN.

Ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me koke ne bordure!

HUMBI TANI JETEN RRUGES PER NE SPITAL!

Une nuk di cfare tu them me!

NUK VLEN MOTORRI SE SA JETA OOOOOO NJEREZ TE MIRE!

NJE KASKE NE KOKE DO I SHPETONTE JETEN!

Me degjoni! Mos refuzoni!

VINI KASKAT NE KOKE NESE DONI TE NGISNI MOTORRET!

Su ka faj as policia e as Erion Brace!

Po u merr ne qafe cdo idiot qe ben politike me jeten!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *