Categories
Uncategorized

Kriset marrëdhënia e Donaldit me Arbana Osmanin, aktori i njohur bën veprimin që i la të gjithë pa fjalë

Aktori Donald Veshaj duket se nuk e ka pritur aspak mirë që fitues i ‘Big Brother VIP’ u shpall Ilir Shaqiri.

Donaldi ka vendosur që të mos e ketë më ‘follow’ në Instagramin e tij Arbanën, ndërkohë që kjo e fundit e ndjek ende aktorin.

Jo vetëm kaq, pasi Donaldi ka fshirë nga Instagrami i tij edhe emisionin që iu bë dhuratë nga produksioni i Top Channel, i titulluar “Më Lër të Flas”.

Këtë emision ai do ta moderonte me vëllain e tij, Romeo Veshaj, por duket se edhe ky i fundit ka hequr dorë nga projekti, duke bërë të njëjtin veprim si Donaldi.

Madje, mbrëmë u bë e ditur se binjakët së bashku me Trixën kishin refuzuar të shkonin në afterparty me ish-banorët e tjerë dhe produksionin.

Gjithashtu Donald Veshaj ka reaguar për herë të parë në rrjetet e tij sociale me anë të një videoje falënderuese për të gjithë njerëzit që e kanë mbështetur.

Aktori shprehet se nuk e fitoi “Big Brother VIP Albania”, por ka vendosur që me 100 mijë euro nga xhepi i tij të ndërtojë 4 shtëpi për njerëzit në nevojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *