Categories
Uncategorized

Rusia bombardon me raketa Ukrainën, Evi Kokalari bën parashikimin e frikshëm

Aktivistja shqiptare Evi Kokalari ka bërë një tjetër reagim lidhur me luftën mes Rusisë dhe Ukrainës. “Numri i refugjatëve mund të shkoj mbi 4 million”, paralajmëron Kokalari.

Postimi i Kokalarit:

“Kush është më i rrezikshëm, George Soros apo Vladimir Putin?

Numri i refugjatëve mund të shkoj mbi 4 million.”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *