Categories
Uncategorized

Bardh Spahia fiton Shkodrën, ja si reagon Salianji

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji e ka pritur në heshtje fitoren e kandidatit të koalicionit “Shtëpia e Lirisë” në Shkodër. Bardh Spahia është zgjedhur kryebashkiak, ndërsa Salianji nuk ka preferuar të bëjë asnjë koment.

Ai është filmuar nga gazetarët teksa futet në selinë e Partisë Demokratike në Tiranë. Deputeti i PD-së u ka kthyer kurrizin kamerave dhe është futur brenda pa thënë asnjë fjalë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *