Categories
Uncategorized

Kreshnik Spahiu i bën propozimin e papritur Lulzim Bashës

Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë një rezultat zhgënjyes në zgjedhjet e pjesshme lokale, duke u lënë pas nga Edi Rama dhe Sali Berisha. Lidhur me këtë juristi Kreshnik Spahiu ka bërë një koment ironik.

“O Lulzim, përjatshoi edhe këta 10% që votuan, nëse dalin kundër. Largoji të gjithë”, shkruan Spahiu në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *