Categories
Uncategorized

Deputetët e PD kërkuan dorëheqjen e tij, reagon Lulzim Basha dhe zbulon vendimin që ka marrë

Kryetari i PD, Lulzim Basha nuk ka ndërmend të dorëhiqet pas rezultatit zhgënjyes që mori në zgjedhjet e 6 marsit.

“Secili duhet të mbajë përgjegjësinë për humbjen në zgjedhjet e pjesshme lokale. Përgjegjësia bie tek të gjithë por fillon me mua. Kemi në dorë mundësinë për të tejkaluar kultin e individit dhe të bëhemi gati për betejën e ardhshme”, tha Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *