Categories
Uncategorized

Në PD kërkohet dorëheqja e Lulzim Bashës, Kreshnik Spahiu befason me parashikimin, tregon çfarë do ndodhë me kryedemokratin: Ruajeni këtë mesazh. Së shpejti do kemi edhe

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu është shprehur se gjysma e atyrë që kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashës, do kandidojnë për vete si kryetarë partie. “Së shpejti do kemi edhe 4-5 partiçka nga barku i PD”, shkruan Spahiu.

Postimi i Spahiut

Populli thotë: “Stan me lepuj”

Gjysma e atyre që kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashës, do kandidojnë për vete si kryetarë partie.

Së shpejti do kemi edhe 4-5 partiçka nga barku i PD.

Deri në 2025 kjo parti s’kalon dot pragun elektoral 5% për të hyrë në parlament dhe Basha s’ka asnjë shanc të bëhet më deputet në asnjë qytet.

Ruajeni këtë mesazh ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *