Categories
Uncategorized

“Uaaa seriozisht?”/ Gazetari i tregon foton nga selia e PD-së, shtanget Sonila Meço

Gazetarja Sonila Meço ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ ku diskutoi për zhvillimet më të fundit brenda PD-së.

Gjatë emisionit gazetari Ylli Rakipi tregoi një fotot të hyrjes kryesore të selisë së PD-së, dera e së cilës është blinduar tashmë dhe ka një hapje që nga të ftuarit u konsiderua e çuditshme.

Mirëpo kjo foto e ka shtangur gazetaren Sonila Meço, e cila nuk po e besonte dot atë që po shikonte.

“Ua seriozisht!”, ishte reagimi i gazetares Sonila Meço.

Më pas kjo foto ngjalli një diskutim të madh në studio mes të ftuarve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *