Categories
Uncategorized

Evi Kokalari zbulon planin e amerikanëve, tregon kush do ia marrë Lulzim Bashës postin e kryetarit të PD

Aktivistja e njohur Evi Kokalari ka reaguar lidhur me zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, ku shumica e deputetëve kërkojnë largimin e Lulzim Bashës. Mbështetësja e Sali Berishën shkruan se Amerikanët do heqin Bashën dhe në vënd të tij do të vendosin Jorida Tabakun.

Reagimi i Kokalarit:

“Thonë se ne Amerikanët do heqim Lulin dhe do vëmë Joridën, dhe këtë do t’ja u shesim juve si ndryshim dhe reformim të PDsë”, shkruan Kokalari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *