Categories
Uncategorized

Pas sherrit të fortë, zbardhet çfarë u diskutua në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD/ Deputetët kërkojnë hap pas nga Berisha dhe Basha, ja si iu është përgjigjur kryedemokrati

Në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, deputetët mendojnë se edhe Berisha dhe Basha duhet të bëjnë nga një hap pas.

Bëhet me dije se lidhur me këtë Basha është shprehur i gatshëm për zgjidhje.

Po ashtu ka propozime ku duhet të organizohen zgjedhjet me fokus rindërtimin e besimit tek demokratët.

Ndërkohë të gjitha këto pritet të diskutohen në ditët në vijim me Kryesinë, Këshilin Kombëtar dhe Kolegjin e Kryetarëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *