Categories
Uncategorized

Protesta masive e qytetarëve, shihni me çfarë e ka mbushur Policia e Shtetit tarracën e Kryeministrisë (FOTO)

Pak çaste më parë ka nisur protesta masive e qytetarëve parë Kryeministrisë. Me pankarta në duar ata protestojnë për rritjen e çmimeve të produkteve ushqimore dhe të naftës.

Për këtë protestë policia ka marrë masa të shumta. Mediat kanë fiksuar se në tarracën e Kryeministrisë janë vendosur efektivë për të parë nga lart gjithë çfarë ndodh në tubim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *