Categories
Uncategorized

Kreshnik Spahiu ironizon mos-dorëheqjen e Bashës: S’do të kishte plumb që ta zbriste debilin nga kali nëse

Analisti Kreshnik Spahiu në një postim në Facebook shkruan se nëse Basha do kishte fituar aq herë sa ka humbur, nuk do të kishte plumb që ta zbriste nga kali.

Postimi i plotë:

Ka humbur 5 herë. Ka gjithë popullin dhe partinë kundër, por ai sërish nuk jep dorëheqje.

E imagjinoni dot të kundërtën, nëse do të kishte fituar 5 herë zgjedhjet dhe të kishte gjithë partinë në krah?

S’do kishte plumb që ta zbriste debilin nga kali.

O Zot çfarë fundërrinash pjell toka jonë….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *