Categories
Uncategorized

Edi Paloka: E vërtetë që Basha nuk ka humbur asnjëherë, përkundrazi ai

Deputeti demokrat Edi Paloka ka ironizuar deklaratën e Lulzim Bashës, pasi ky i fundit u shpreh se nuk kishte humbur asnjë garë gjatë jetës së tij.

Paloka thotë se fjalët e Bashës janë të vërteta, pasi sa herë që ka humbur Partia Demokratike, pasuria e kryedemokratit është shtuar. Ai shprehet se PD dhe demokratët nuk mund të mbeten pengje të Bashës, ndërsa shton se tashmë dihet rruga që duhet ndjekur.

Postimi i Edi Palokës:

Sinqeriteti i L.B

Dy here , me dy deklarata te tij se fundmi, L.B eshte treguar vertete i sinqerte !

Deklaroi se “nuk ka humbur asnjehere” !

Shume e vertete, ai nuk ka humbur asnjehere, perkundrazi pas cdo humbjeje te PD atij i jane shtuar pasurite . Ata qe kane humbur kane qene demokratet.

Tani deklaron se eshte gati te bej cdo gje qe ka ne dore por jo doreheqjen qe i kerkon grupi i tij. Kjo per arsyen e thjeshte se doreheqjen nuk e ka ne dore ai , po ata qe e mbajne peng !

Por as PD as demokratet nuk mund te mbeten peng i tij. Tani rruga per tu ndjekur dihet. Secili ben zgjedhjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *