Categories
Uncategorized

GARA PËR FSHF ka nisur e ethshme/ Shakohoxha letër të hapur zv.presidentit: Të mos zhvillohen zgjedhjet, më kanë kërcënuar familjen (DOKUMENT)

Kandidati për Kreun e FSHF-së, Dritan Shakohoxha i ka dërguar një letër federatës ku thuhet se ka marrë kërcënime familjare. Jo vetëm kaq, por në letër flitet dhe për zgjedhjet, por dhe për raportin e UEFA-s.

Gara ka nisur e ethshme mes dy kandidatëve.

Më poshtë keni të publikuar edhe letrën e plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *