Categories
Uncategorized

Dritan Zagani nxjerr mesazhin e Saimir Tahirit, bën deklaratën e papritur për ish-ministrin

Ish oficeri i Antidrogës Dritan Zagani ka bërë ironik në rrjetet sociale ndaj Saimir Tahirit, i cili tashmë ndodhet në burg. Zagani publikon një status të një viti më parë, ku ish-ministri falënderonte punonjësit e ministrisë së Brendshme dhe Policisë së shtetit.

“I perjetshem qofte kujtimi tij”, shkruan Zagani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *