Categories
Uncategorized

Ish-ministri i Berishës tregon planin e Yuri Kim: I ka bërë llogaritë gabim me Bashën. Do ketë pasoja të rënda!

Ish-ministri Arben Imami u shpreh se ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, do një opozitë të tredhur si ajo e Lulzim Bashës.

Arben Imami deklaroi se Lulzim Basha është mbështetur haptazi, por kjo mbështetje e SHBA ndaj Bashës janë llogari të bëra keq dhe me pasoja të rënda.

“Ka një çështje jashtëzakonisht serioze me ligjin në SHBA. Mbështetja e Bashës është një kalkulim i keq dhe i dobët me pasojë të rënda për të gjithë.”-tha Imami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *