Categories
Uncategorized

Pushime apo blerje marramendëse? Meta dhe Kryemadhi xhiro në Londër, kamera i kap ‘mat’ teksa ecin dorë më dorë në një nga zonat më luksoze dhe me dyqane të shtrenjta (VIDEO)

Vdekja e Mbretëreshës Elizabeth, ditën e djeshme mori vëmendjen e të gjithë botës ku edhe është bërë kryefjalë e mediave botërore. Në ceremoninë e saj, pritet të marrin pjesë figura të larta të shteteve, ndërsa nuk dihet ende se kush do jetë nga radhët e Shqipërisë.

Megjithatë, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është parë në Londër, bashkë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin. Ata janë parë të dy në rrugët e kryeqytetit dhe me shumë mundësi nuk kanë shkuar për mbretëreshën, por për shopping në një nga zonat më të pasura të Londrës, pasi sipas burimeve ata janë filmuar në një zonë goxha luksoze dhe me dyqane të shtrenjta.

Çifti i ‘floririt’ shihen duke ecur krah-për-krah me njëri -tjetrin dhe nuk dihet se në cilin nga dyqanet me çmime marramendëse do të futen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *