Categories
Uncategorized

Artan Hoxha publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe njofton lëvizjen e fundit

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa foto në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ku tregon pjesën që ndanë dy Oqeanet, Atlantikun dhe Paqësorin.

Hoxha zbulon ku do jetë destinacioni i tij i radhës.

Postimi i Artan Hoxhës:

Panama City, në urën qe bashkon dy Amerikat….

dhe ndan dy oqeanet, Atlantikun nga Paqësori….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *