Categories
Uncategorized

Brenda festës së 70-vjetorit të Fatos Nanos/ MOMENTI kur ish-kryeministri fik qirinjtë dhe shkëmben puthjen me gruan

Ish-kryeministri Fatos Nano festoi ditën e djeshme 70-vjetorin e lindjes në një festë private mes miqve të ngushtë dhe familjarëve.

Këtë të shtunë është publikuar dhe videoja e parë nga festa, pikërisht momenti kur ish-kryeministri fryn qirinjtë mbi tortën e ditëlindjes.

Në krah të tij shihet dhe bashkëshortja Xhoana Nano, e cila i jep një ndihmë në fikjen e qirinjëve dhe më pas të dy shkëmbejnë një puthje.

Kujtojmë se ditën e djeshme, kryebashkiaku i Kavajës Redjan Krali, i cili është edhe nipi i Nanos, ndau fotot e para nga festa ku ish-kryeministri shfaqej në krah të bashkëshortes së tij Xhoana Nano.

“Mentori im! Të qofshin të shumta vitet dhe i gëzofsh me zemrën plot! Ky rrugëtim i imi nuk do të kishte qenë i njëjti pa mbështetjen, bekimin dhe këshillat e tua!

Kam mbledhur çdo urtësi tënden që ma ke dhuruar me shumë bujari në çdo takim a bisedë të gjatë që shkëmbejmë bashkë dhe i ruaj si pasurinë më të vyer! Shëndet e jetë të gjatë”, shkroi Krali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *