Categories
Uncategorized

Niko Peleshi pëson incident pas diskutimeve me Belinda Ballukun, ja çfarë ndodhi në shkallët e parlamentit (VIDEO)

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka pësuar një incident të vogël gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë.

Teksa fliste deputeti Denis Deli në foltoren e Kuvendit, Peleshi është afruar pranë vendit ku qëndron e ulur zv/kryeministrja e Belinda Balluku.

Të dy diskutojnë për disa minuta dhe teksa Peleshi niset për t’u larguar në vendin e tij, përpara shkallës humbet ekuilibrin duke rrezikuar të rrëzohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *