Categories
Uncategorized

Dalin pamjet nga festa, deputeti marton vajzën

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula, ka martuar vajzën mbrëmjen e së premtes. Nga dasma janë publikuar disa foto në rrjetet sociale. Siç mund të pritej, të ftuar kanë qenë shumë deputetë të Partisë Demokratike. Në mediat sociale është publikuar edhe një foto në të cilën Sula shihet ndërsa vallëzon me vajzën.

Të pranishëm në dasmë kanë qenë deputetë demokratë si Enkelejd Alibeaj, Luçiano Boçi, Agron Gjekmarkaj, Gazment Bardhi, Xhelal Mziu dhe të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *