Categories
Uncategorized

Zjarr i madh në Tiranë, “shpërthen” në flakë magazina, policia jep detajet e para

Flakët e zjarrit pasditen e sotme kanë përfshirë një magazinë me rroba.

Sipas informacioneve paraprake mësohet në Qytet Studenti në një magazinë me rroba ka rënë zjarr, ndërkohë si pasojë e flakëve ka patur vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.09.2022, në Qytet Studenti, ka rënë zjarr në një magazinë me rroba, dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *