Categories
Uncategorized

Ambasadorja Yuri Kim del me njoftimin e papritur, çfarë do të ndodhë sot në ambientet e Kuvendit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pritet të zhvillojë takim ditën e sotme me deputeten Etilda Gjonaj dhe Jorida Tabaku në ambientet e Kuvendit.

Mësohet se takimi do të mbahet rreth orës 16:00, ndërsa në fokus do të jetë edhe integrimi i Shqipërisë në BE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *