Categories
Uncategorized

A do të kandidojë për kryetar bashkie? Deputeti Belind Këlliçi shuan kureshtjen dhe zbulon fokusin e tij

Deputeti demokrat Belind Këlliçi, ka deklaruar se nuk do të kandidojë për kryetari bashkie në zgjedhjet vendore të vitit 2023.

I ftuar në emisionin “Zona Zero”, Këlliçi, është shprehur se për momentin një gjë e tillë nuk është në axhendën e tij politike.

Këlliçi thekson se është i fokusuar tek denoncimet për aferat.

“Unë jam i gatshëm të vihem në dispozicion të cdo demokrati dhe për momentin nuk kjo në axhendën time. Fokusimi im për momentin është për të denoncuar aferat”, tha Këlliçi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *