Categories
Uncategorized

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim do të takohet sot në kryesinë e Kuvendit me Fatmir Mediun dhe Mesila Dodën.

Ky takim një ditë pas atij që Kim, zhvilloi me deputeten e PD Jorida Tabaku, me të cilën folën për disa cështje, mes tyre integrimi, lufta kundër korrpusionit si dhe zgjedhjet e lira.

Ndërkaq nuk dihet se çfarë do të diskutojë sot ambasadorja amerikane me dy politikanët shqiptarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *