Categories
Uncategorized

“Të pastroj pak vëllai”/ Artan Hoxha publikon videon që po bën ‘namin’ në rrjet: Sulltani duke u “përballur” dhëmbë për dhëmbë me

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video në Facebook, ku ironizon kryeministrin Rama bashkë me presidentin e FSHF-së Armando Duka.

Hoxha komenton videon, ku shikohet Duka duke i pastruar xhaketën Ramës.

“Te pastroj pak vëllai

Sulltani i futbollit, Don Duka, duke u “përballur” dhembe për dhembe me Padishaun e Shqiperise

A thua te mos e ketë ditur ai “topehekuri”, se udhëheqësi, i ka shume për zemër “çunat” e Shijakut???!!!

Lere pastaj opoziten, e cila beri gjithe ate fushate, duke thene, se kryeministri donte te pushtonte dhe kalane e fundit, qe kishte ngelur e lire, FSHF-ne

Gerti Carcani po me lexon???!!!”- shkruan Artan Hoxha në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *