Categories
Uncategorized

(VIDEO) Plas keq mes dy moderatorëve! ‘Fantomasi është neveri/ Arjan Çani sulmon Blendi Fevziun dhe shpërthen në fjalor fyes: Ai është një mortje

Arian Çani ishte mes emrave të ekranit që këtë sezon u përfshi në merkaton televizive. TV Klan vendosi ta ndërpresë kontratën me të, ndërsa “Zonë e Lirë” do të transmetohet në një televizion tjetër.

Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ishtye në emisionin “Të Paekspozuarit” dhe ka fyer një prej kolegëve, duke e quajtur atë “fantomas” dhe “mortje”. Dhe pse nuk e përmendi me emër, dukej qartë që sulmi i referohej Blendi Fevziut.

Çani: O zoti Ylli kije pak mendjen këtu, se unë pak marr telefonin dhe ti bën namin.

Rakipi: E kam me dikë që po më shkruante për këtë punë.

Çani: Jam më i rëndësishëm se ai. Ti shikon kafshët dhe budallenjtë në ekranet e tjera që s’kanë fare lidhje me analizën, janë out. Si shikon fantomasët e ndyrë që na i shpifën.

Rakipi: Kolegu ynë ka pyetur ambasadoren për paratë e pista.

Çani: Po ç’koleg mo, ai është një mortje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *