Categories
Uncategorized

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit dhe moderatorja, janë argëtuar pa fund në ceremoninë me shumë të ftuar VIP.

Në një moment, ata shihen duke kërcyer ndërsa janë të përqafuar me njëri-tjetrin.

Sakaq, kujtojmë që disa çaste para dasmës, Arbëri i dedikoi disa fjalë prekëse partneres së tij.

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh, në martesë. Lus Zotin të kemi jetë të lumtur!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *