Categories
Uncategorized

Shpërthen në lot LIVE në emision, aktorja e njohur e “Portokallisë” tregon pengun më të madh të jetës së saj: Nuk më ka parë kurrë duke performuar

Albana Perhati është një nga aktoret më të pëlqyera në skenën e “Portokallisë”, të cilën e shohim çdo të diel për plot 18 vite.

Ditën e djeshme, Perhati ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5” në Top Channel, ku me lot në sy tregoi pengun më të madh të jetës, e cila e ka shoqëruar prej vitesh.

Për shkak të pamundësisë fizike i ati nuk e ka parë kurrë duke performuar. Gjatë gjithë karrierës së saj në stolin e publikut të “Portokallisë” i ati nuk ka qenë kurrë.

“Kam edhe një peng që se kam thënë kurrë. Fakti që prindërit e mi janë jashtë dhe pamundësia e prindërve të mi për të ardhur në Shqipëri. Dhe se kam pasur kurrë për gjithë këto vite të më shohë duke performuar. Është një nga pengjet e mia. Kurrë nuk ka qenë në sallë të më shikojë live është një pamundësi fizike”, tha Albana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *