Categories
Uncategorized

Prej disa kohësh “i zhdukur” nga skena politike, Lulzim Basha tashmë bëhet pjesë e ahengjeve

Ish kryetari i PD, Lulzim Basha, ndonëse është “zhdukur” nga ekranet, mban takime në fshehtësi me një grusht njerëzish.

Pasi është braktisur nga çdo i besuar i tij, Basha ka filluar të bëhet pjesë e ahengjeve dhe dasmave.

Së fundi, ish kreu i PD-së është bërë pjesë e dasmës së djalit të këngëtares Shkurte Fejza.

Përmes disa fotove në rrjetet sociale, ku shfaqet krah bashkëshortes së tij, Basha uron çiftin të trashëgohen.

“Me shumë kënaqësi unë dhe Aurela i’u bashkuam sonte gëzimit të familjes së Shkurte Fejzës dhe Hajrush Behlulit.

Nga zemra ju urojmë Arbërit dhe Erzës jetë të lumtur, me trashegime dhe shumë dashuri e mbarësi”, shkruan Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *