Categories
Uncategorized

Evi Kokalari publikon fotot dhe sulmon Berishën dhe Grida Dumën: Ata vijnë, duke u zvarritur përsëri tek ai si buburrecat që janë (FOTO)

Evi Kokalari ka reaguar ditën e sotme lidhur me takimin e ish-kryeministrit Sali Berisha me deputeten e PD, Grida Duma dhe moderatorin Blendi Fevziu.

Nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetet sociale. teksa fokusin e ka tek zonja Duma, të cilës i ka bërë dhe tag, ajo shkruan:

“Dhe ata vijnë, duke u zvarritur përsëri tek ai si buburrecat që janë. Cc: Grida Duma!”-shkruan Kokalari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *