Categories
Uncategorized

Kandidat i Berishës përballë Erion Veliajt? Kujtim Gjuzi jep mesazhin e koduar në rrjetet sociale

Kujtim Gjuzi duke se ka ndërmend të vetë propozohet si kandidatura e opozitës së Berishës dhe Metës për kryetar bashkie.

Në një postim në Facebook, Gjuzi, teksa bën një autobiografi, shkruan se do ta vlerësonte shumë këdo që e propozon si kandidat në primaret e Berishës. Gjuzi ka pasur dhe një mesazh për ata që sipas tij e fyejnë me libër shtëpie.

“Ndal! Intimidimin! Stop fyerjes! Për ata që shajnë dhe fyejnë me libër shtëpie Kujtim Gjuzin mbrapa shpine ju them: Jeni të falur ju majtist fryksa e fuksa as dini e bëni! Kushdo që propozon emrin tim si kandidat për kryetar bashkie ne primaret e opozitës së bashkuar për shpëtimin e Shqipërisë ka konsideratën time më të lartë”, ka shkruar Gjuzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *