Categories
Uncategorized

Doktori i Fiksit Gent Pjetri tregon jetën e vështirë: Njëri prind ka 3 vjet në krevat, s’kam as motër, as vëlla

Gent Pjetri ose ndryshe “Doktori” i emisionit “Fiks Fare”, ishte i ftuar në emisionin “Të Harruarit” në “Syri Tv”, ka rrëfyer se çfarë bën më jetën e tij pasi u shkëput nga ekrani.

Doktori shprehet shkurtimisht se njëri prej prindërve të tij ka 3 vite në krevat, është fëmijë i vetëm pa motër e vëlla dhe se ka një nënë tepër narciste.

“Po qesh! Kam dy prindër, një nga ata ka 3 vjet në krevat fatkeqësisht. Kam edhe një nënë shume narciziste, që gjithë jetën e ka adhuruar veten dhe e adhuron veten. Nuk kam as motër as vëlla, jam laj, tha, vish, hekuros, palos, nxirr xhiro, Ky jam unë!”,-tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *