Categories
Uncategorized

Ylli Manjani: Lexova intervistën e Sali Berishës dhe m’u duk kot, asgjë s’ka bërë në jetë, asnjëherë në jetën e tij nuk kishte shitur fiq

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani, me anë të një statusi në llogarinë e tij “Facebook”, ku me nota humori ka komentuar inetrvistën e ish-kryeministrit Sali Berisha, ku ka shkruar; “Lexova një intervistë të Sali Berishës, ku ka folur për jetën e tij. Se si mu duk…! Asnjëherë në jetën e tij nuk kishte shitur fiq”, trasmeton Lajme.al.

Postimi i Ylli Manjanit:

“Lexova një intervistë të Sali Berishës, ku ka folur për jetën e tij.
Se si mu duk…!
Asnjëherë në jetën e tij nuk kishte shitur fiq…
Kot me nji fjalë…
Asgjë ska bërë në jetë…”, shkruan Ylli Manjani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *