Categories
Uncategorized

A do të bashkohet PD-ja? Edi Paloka flet pas takimit me Gazment Bardhin

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka ka folur për mediat pasi u pyet mbi diskutimin e bërë në takimin me deputetin Gazment Bardhi.

Paloka tha se takimi që zgjati prej një ore e gjysmë nuk mund të quhej i dështuar dhe se kishte vullnet të përbashkët për të dalë me një kandidat në zgjedhjet vendore të 2023.

Pyetje: Do i pranojë pjesa tjetër e PD-së primaret?

Paloka: Ju thashë kur të kemi dicka për ju do iu njoftojmë. Takimi nuk mund të quhet i dështuar. Vullnet i përbashkët për të dalë me një kandidat në zgjedhjet vendore. Kur të kemi dicka tjetër do iu lajmërojmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *