Categories
Uncategorized

Pas rikthimit të bujshëm, Elsa Lila nuk ndalet, këngëtarja i dërgon një mesazh publikisht Pirro Çakos (VIDEO)

Elsa Lila është bërë pjesë e Instagramit, prej disa ditësh. Ajo ka vendosur ta lërë pas të shkuarën e errët në Itali dhe ka vendosur të rikthehet në muzikë.

Pas lajmit që dha më herët se po vjen me një këngë, këtë radhë, Elsa ka rikujtuar edhe një ndër këngët e saj më të suksesshme. Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Pirro Çakon me titull “Diferenca je ti”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *