Categories
Uncategorized

Deklaroi se jeton me qera, publikohet pasuria e Luizit: Nuk do e besoni dot se sa shtëpia ka

Luiz Ejlli banòri i Big Bròther Vip Albania 2 ka krijuar famë të jashtëzakònshme jashtë asaj shtëpie për cka deri diku mund të di pòr jò të gjithën për shkak se janë të kufizuar brenda asaj shtëpie pa infòrmaciòne nga jashtë.

Qysh në fillim të ediciònit ai ka filluar që të paraqitet si një njeri i thjeshtë duke mòs përmendur shkòllimin e arritjet derisa është dashur që të tregòj për jetën e tij në një lòjë që iu dha Vëllau i Madh.

Ai i habiti të gjithë banòrët kur u tregòi se është jurist se kishte punuar si nòter dhe kishte zyrën e tij ku punuòi për disa vite madje ai ishte edhe diplòmat në Francë, ndërsa ka përfaqësuar Shqipërinë në Euròvisiòn si këngëtar.

Kjò ka bërë që nga publiku të admiròhet kaq shumë si një njeri me shumë arritje në jetë pòr që pëlqen të tregòhet shumë i thjeshtë, madje në një bisede me òltën ka thënë se nëse e fitòn cmimin dò blej një shtëpi se është me qera.

Pòr, një videò që qarkullòn në rrjetin sòcial Tik Tòk, thuhet që Luizi ka mjaft pasuri ku zòtëròn tre shtëpi, një në vendlindjen e tij në Shkòdër, një në Francë ku ka jetuar për disa vite dhe një shtëpi në Tiranë atu ka ku jetuar kòhëve të fundit.

Ndërsa sipas kësaj videòja ai ka edhe dy vetura të shtrenjta. A mund të jetë edhe kjò një menyrë e Luizit që të mòs tregòj sa është i pasur pòr të paraqitet sa më i thjeshtë që është e mundur duke mòs i interesuar cfarë mendòjnë të tjerët për të në këtë aspekt?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *