Categories
Uncategorized

Reagon Sabiani pë lidhjen Kejsi-Kristi: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi

Me hyrjen e Kejsit ne big brother ajo solli nje situate tjeter ne shtepi. Ajo tashme eshte afruar me Kristin , ku ata puthen faqen perqafohen , pra si te dashur tamam por mungon ajo puthja e vecante.

Por mos harrojme qe kristi ka te dashur ku madje ajo dje kishte reaguar per kete gje qe ai ka bere.

Por sot ka reaguar dhe Sabiani babai i Kejsit duke ironizuar:

“Se mos e le cupen beqare!

Jo e ka vet ne dore , babi se kushtezon per asgje por vetem zorraxhinj nuk dua ne shtepi” tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *