Categories
Uncategorized

Mira Konçi feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën dhe me kë “u arratis” këngëtarja në udhëtimin luksoz

Këngëtarja e njohur Mira Konçi, sot feston ditëlindjen. Ajo mbush 50-vjeç dhe çfarë do ta bëjë të paharrueshme këtë përvjetor për artisten është udhëtimi në Abu Dhabi.

Mira Konçi ka shkuar në këtë udhëtim lukzos me të bijën, Erën dhe një person të tretë që nuke kanë bërë të ditur në rrjetet sociale.

Kjo kuptohet nga biletat që Era Saraçi ka publikuar në InstaStory të cilat janë 3. Gjithashtu ajo ka uruar të ëmën të cilën e quan. “Mretëreshën e ditëlindjes.”

“Të adhuroj”, shkruan Era Saraçi, krah fotos së Mirës e cila duket si shoqja e saj, shkruan Albeu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *