Categories
Uncategorized

Olta i nxjerr të ‘palarat’ bashkëshortit: Do ja them publikisht këtu ta marrë vesh e gjithë Shqipëria

Olta dhe Kiara janë ndjerë shumë në rehat me njëra-tjetrën, ndërsa kanë qenë në suitë, duke treguar edhe biseda shumë private.

Olta ka folur në lidhje me marrëdhënien që ka bashkëshortin e saj, ku ka ndarë me Kiarën se çfarë është gjëja që e bezdis dhe mërzit më shumë te partneri i saj.

Olta: “Ta mbaje mend, do e them këtu ta marrë vesh e gjithë Shqipëria”.

Kiara: “Thuaje ti e para”.

Olta: “Unë mërzitem shumë kur ai shpesh nuk qesh me batutat e mia. E mban, të gjithë qeshin vetëm ai rri serioz”.

Kiara: “Po s’është pa karakterial ky”.

Olta: “Jo më bezdis shumë kjo gjëja, them pse s’qesh ti me batutat e mia. Po e bën nga inati moj…më sheh në sy, unë qesh me lot, ai rri kështu”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *