Categories
Uncategorized

Nuk është tradhtia! Sipas Luizit, ja çfarë e lëndon më shumë një femër

Luiz Ejlli ka treguar së fundmi gjënë që sipas tij, e vret më shumë një femër.

E ndonëse të gjithë mund të mendojnë së është tradhtia, këngëtari nuk mendon njësoj.

Teksa bisedonte me banorët, me humor, Luizi u tregoi gjënë që e prek më shumë një vajzë.

Këgëtari tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, ku mori shëmbull një rast kur një vajzë që ka fiksim një palë këpucë nuk i merr dot pasi nuk ka numër.

“Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment që se durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, ka zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *