Categories
Uncategorized

Nuk mund të ishte në studio pas ngjarjes ndaj Top Channel, por Kiara Tito ka një mesazh për Luizin (FOTO)

Kiara Tito u eliminua nga “Big Brother VIP Albania”, të shtunën e kaluar.
Pas daljes ajo ka treguar mbështetjen dhe dashurinë e madhe ndaj Luizit.

Përmes postimeve të shumta ajo tregon se është gjithmonë pranë vendimeve të tij.

Së fundi ajo ka habitur me një thënie të shkruar krah një postimi të shpërndarë nga ajo.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, ka shkruar moderatorja krah fotos me Luizin.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *