Categories
Uncategorized

Olta hedh deklaratën e fortë që po bën xhiron e rrjetit dhe pranon bashkëpunimin me produksionin: Ju nuk e dini se çfarë kam folur në dhomën e rrëfimit (VIDEO)

Që nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, dyshimet se Olta Gixhari bashkëpunon me produksionin apo se ajo do jetë fituesja, nuk kanë pasur fund. Kodet e përdorura nga ajo, sharjet apo bullizimi i bërë nga ajo, nuk janë dënuar asnjëherë. Ndaj kjo ka bërë që të shtohen zërat se ajo mund të jetë ‘favoritja’ e produksionit.

Akoma më shumë janë shtuar sot. Vetë Olta ka pranuar se ka bërë fushatë që të mos dalë e të shkojë deri në finale. Madje, ajo i tha Gertit se asnjë nuk e di se çfarë flet ajo në dhomën e rrëfimit.

“Ta thashë që nuk dal, vetëm ty ta kam thënë që nuk dal. Kam punuar shumë, e di unë si kam punuar. Ja ashtu, urtë e butë. Po se nuk e dini ju se çfarë kam fol unë në dhomën e rrëfimit. Unë kam filluar fushatat, ka kohë”, tha ajo.

VIDEO:

https://www.instagram.com/reel/CqVoPjXjPA9/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *