Categories
Uncategorized

“Puthuni në buzë në kuadër të lojës”, Çfarë i sugjeroi Zhaklina Luiz Ejllit brenda shtëpisë së “BBVA”?

Darka e sotme mes banorëve në praninë e dy opinionistëve Zhaklina dhe Arbri është shoqëruar me të qeshura.

Nuk munguan batutat nga Luizi i cili tha se në këtë shtëpi ka bërë çdo gjë.

“Imagjino kam 90 ditë këtu, ça nuk kam bërë, kam arrit deri aty sa jam përqafu me Qetsorin. E imagjinon? Ne dy burra duke u përqafuar…,” tha Luizi.

Zhaklina: Po pse çfarë ka? Ndoshta ju mund të putheni dhe në buzë në kuadër të lojës, asgjëje s’i dihet. Për lojë edhe mund të putheni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *