Categories
Uncategorized

Robert Aliaj: Kristi im është pitbull, Lorenci një chihuahua, ngjan sikur ka ardhur nga Afganistani

Robert Aliaj duket se nuk i ka pritur aspak mirë debatet e forta që Kristi ka pasur së fundmi me Lorenc Aliajn. I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Wake Up’ në Top Channel, ai nuk i ka kursyer aspak kritikat për sjelljen e banorëve dhe gjuhën e tyre të komunikimit.

Ndërkaq, këngëtarin e ri, Lorenc Aliaj, ai e ka konsideruar si një person që duket sikur ka ardhur nga Afganistani. Ndër të tjera, ai e krahason Lorencin me një chihuahua, ndërsa Kristin e tij me një pitbull.

“Aty ka shumë llapaqënëri, edhe për vajzat e kam. Nuk po flas me emra. Në moment të caktuar të lojës duhet të ulen tensionet dhe të ndërtohet një dialog. Aty ka urrejtje, seç ka ardhur një tip i ri aty, është një tip sikur ka ardhur nga Afganistani.

Nuk e kam për paragjykim por nga paraqitja. Duket si një chihuahua që kafshon një pitbull.”- tha Roberti në emisionin e mëngjesit në Top Channel ditën e sotme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *