Categories
Uncategorized

A ka Luizi një marrëveshje të fshehtë me produksionin? Bëhet virale në rrjet deklarata e banorit të “BBVA” (VIDEO)

Një video që po bëhet virale në rrjet është ajo e Luizit ku duket se është një strateg shumë i mirë. Ai ka arritur të gjejë gjithë nominimet që kanë bërë banorët për dy finalistët.

Të shumta kanë qenë reagimet në rrjet, ku disa thonë se Luizi tashmë di shumë mirë strategjitë aty brenda dhe pjesa tjetër që thonin se mos vallë banori ka marrëveshje të fshehtë me produksionin.

Por, sidoqoftë të gjithë jemi dakord që Luizi është shumë i aftë për atë lloj loje.

VIDEO:

@teamluiz2 👑🦁##votoniluizin #luizejlli #luizejlliofficialfans #meluizin #luki #luizibigbrother #teduamluiz #luiz ♬ original sound – Teamluiz 🦁🦁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *